Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17630
Stary 23.08.2015, 13:05
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Skąd ta pewność, że wróci?
Gwarancji nie ma nigdy, ale to kwestia wiary w Kubę.
Chyba gdzieś nawet mówił, że nieważne, czy Wisła będzie grała w Eklasie czy I Lidze, ale wróci, ale mogłem coś pomieszać.
Odpowiedz cytując