63.5 Kg napisał(a):

Tak kolego wszystko się zgadza tylko nie stawiaj Kuby obok jakiegoś Szukaly...
Kuba to człowiek który zapowiedział ze będzie chciał na koniec wrocic do Wisły i zapewne to zrobi nawet jakby miał grac za pol darmo....
|
Skąd ta pewność, że wróci?
