Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1078
Stary 21.08.2015, 19:13
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Gramy bez lewego obroncy, jeden skrzydłowego mamy, napastnicy sa jacy sa, ostatnie gole Jankowskiego to bardziej bład Lechii niż nasze wyrachowanie.. nowy ofensywny pomocnik,
Boguski megaprzypadkowo strzela Lechowi na 1-0, Głowa już nie ten (m.,in derby)
serio ta "maszyna" może lepiej chodzić, serio? ewentualne zwolnienie zrobi mega zamęt w klubie, wszystko przez
z nieba wzięte wymagania.. plus wygodność kibiców nauczeni oglądania zwycięstw..
Nic nie przychodzi łatwo i przyjemnie, a tymbardziej odrazu..
1906% poparcia dla Kazika! Wszyscy na WKS!
Powiedzmy sobie szczerze, Smudziarz kręcił znaczenie lepsze wyniki podobnym składem. I gdyby Smuda był teraz trenerem wszyscy by piszczeli o zwolnieniu

BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Kazek 1906% poparcia! on po prostu potrzebuje czasu...nie wiem,roku,dwóch,trzech,może pięciu ale jestem przekonany że w końcu zaczniemy wygrywać!
Dokładnie! W I lidze jest znacznie łatwiej!