Robbie92 napisał(a):

Gramy bez lewego obroncy, jeden skrzydłowego mamy, napastnicy sa jacy sa, ostatnie gole Jankowskiego to bardziej bład Lechii niż nasze wyrachowanie.. nowy ofensywny pomocnik,
Boguski megaprzypadkowo strzela Lechowi na 1-0, Głowa już nie ten (m.,in derby)
serio ta "maszyna" może lepiej chodzić, serio? ewentualne zwolnienie zrobi mega zamęt w klubie, wszystko przez
z nieba wzięte wymagania.. plus wygodność kibiców nauczeni oglądania zwycięstw..
Nic nie przychodzi łatwo i przyjemnie, a tymbardziej odrazu..
1906% poparcia dla Kazika! Wszyscy na WKS!
|
Powiedzmy sobie szczerze, Smudziarz kręcił znaczenie lepsze wyniki podobnym składem. I gdyby Smuda był teraz trenerem wszyscy by piszczeli o zwolnieniu
BiałaGwiazda napisał(a):

|
Kazek 1906% poparcia! on po prostu potrzebuje czasu...nie wiem,roku,dwóch,trzech,może pięciu ale jestem przekonany że w końcu zaczniemy wygrywać!
|
Dokładnie! W I lidze jest znacznie łatwiej!