|
I znowu przez głupi błąd tracimy 2pkt. Paradoksalnie w innych okolicznościach byśmy szanowali ten remis ale wiadomo że to kolejny remis z rzędu. Oby w następnym meczu były 3pkt.
Dzisiaj chłopaki pięknie walczyli o 3pkt po stracie bramki, także minimalizm trzeba skreślić
Kazimierz Moskal 1906% poparcia.
|