Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 21.08.2015, 14:40
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
A ja znowu swoje - stracimy punkty bo nie mamy w środku żadnego defensywnego pomocnika. Uryga przez cały mecz odnotuje jeden przechwyt i tyle jego wkładu w grę defensywną. Ryszard i Głowa sami rady nie dadzą, a kolejni trenerzy naszych przeciwników widzą że w drugiej linii nie mamy żadnego walczaka więc to autostrada do naszej linii obronnej.
Ależ mamy. Mączyński może spokojnie grać na 6. Tylko, ze wtedy na 8 musiałby wystąpić Cywka lub Popović. Po to ich chyba ściągnęliśmy (do niczego innego zresztą się nie nadają, bo z Cywki żaden skrzydłowy, a Popovicia żadna 10). Chyba, że to zupełnie przestrzelone transfery i Uryga wygrał rywalizację o miejsce na boisku.
Odpowiedz cytując