Jaroo1 "czas PO-PiSów się kończy i idzie młode pokolenie"
znowu muszę Cię zmartwić , chociaż w połowie się zgadzam , czas urbanoplatfusiarni przemija , idzie czas Pis-u , musisz się z tym pogodzić , na koniec chciałbym kilka informacji o tym młodym pokoleniu , coś mi umknęło ?