ABGwislakABG napisał(a):

Z tego, co zauważyłem dyskusji merytorycznej na tym etapie już nie było. Incognito zaś całokształtem swych wypowiedzi pozostawił u mnie wrażenie pozytywistycznej pracy u podstaw. Sam zainteresowany może to potwierdzić, bądź zaprzeczyć.
|
Rzecz jasna, edukować i dać zarządzać własnymi pieniędzmi.
Zapewne PiS ma jakąś gotową receptę jak to zrobić w mniej niż 30 lat, niestety partyjny ekspert nie raczył nas nią poczęstować.