IncognitoTSW napisał(a):

Panie posterunkowy, zamiast produkować się w internecie to może się wybierz kiedyś na mecz Wisły Kraków, bo jakoś nie zdążyłeś nam powiedzieć dlaczego w czasie meczów poświęcasz się swojej policyjnej służbie na forum.
|
Schopenhuer od siedmiu boleści

. Biedna dziecina nie może przeżyć że stała się publicznym pośmiewiskiem i wymyśliła sobie, że wyjdzie z tej pożałowania godnej sytuacji z przytupem: uwolni się od niewygodnych pytań kwestionując wiarygodność polemisty (a swoją drogą co wspólnego ma kibicowanie danej drużynie z systemem emerytalnym? czy jeśli propozycje zmian zostaną zgłoszone przez kibica powiedzmy Legii będą z założenia niewarte rozważenia

komplety absurd). Metoda którą sam Schopenhauer uznał za godną tylko "tchórzy i konfabulantów". I tak sam sobie wystawił cenzurkę: dobry materiał na kapusia (i pewnie stąd to skojarzenie z policją).
A jeśli chodzi o mój wiślacki staż to tłumaczenie się z niego przed takim króliczkiem jak Ty, było by mnie więcej tym samym czym tłumaczenie się profesora przed studentem. Zwyczajnie żenujące. Umówmy się możesz się ponownie zgłosić gdy licznik wyjazdów dobije Ci do setki.