Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 17.08.2015, 23:08
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
a czy ja napisałem że gole wpadły do bramki po rykoszetach? czy może że piłka trafiła do Jankesa po rykoszecie? czytaj ze zrozumieniem
Nie. Napisałeś bardzo ogólnie, wiec się nie dziw, że ludzie trochę się mieszają.
Co do samego meritum, być może Jankowski nie gral wcale jako 10? Uważasz, że miejsce na boisku pociąga za sobą zadania? Niekoniecznie. NP. Odgrywający. Jakie zadania miał Jankes wie tylko drużyna i trener, który wyciągnie ewentualne konsekwencje.
Odpowiedz cytując