wislak68 napisał(a):

No tośmy zakończyli dyskusję/przesłuchanie z przytupem . Na przyszłość radzę aby w tematach, w których zabiera się głos, mieć przynajmniej elementarną wiedzę. Wtedy nie trzeba będzie zastępować bijącej po oczach niekompetencji minkami urażonej dziewicy i żenującymi tekstami o: "policjantach albo innych funkcjonariuszach".
|
Jako, że nigdy nie zapewniałem tutaj (a wręcz przeciwnie nawet pisałem, że nie mam kompetencji do opracowywania planu ratowania ZUS-u) o kompetencjach ekonomicznych, tak te insynuacje nie robią na mnie żadnego wrażenia. W zasadzie dyskusja zakończyła się, gdy pisałeś post w trakcie meczu przyjaźni Wisła - Lechia. Pokazałeś, że faktycznie jesteś "wislakiem" przez małe w.
A jeśli chodzi o rady na przyszłość, to też mogę jednej udzielić - następnym razem jak chcesz kogoś przesłuchiwać i lustrować to okaż legitymację.