Rob_Zombie napisał(a):

|
Pisałem to przed meczem z Legią i napiszę jeszcze raz: bez w miarę ogarniętego defensywnego pomocnika stracimy jeszcze bardzo wiele punktów! Uryga to taki Buchalik środka pola. Jest bo jest i tyle z niego pożytku! Z Sobolem albo Wilkiem byłyby 3 punkty, i Moskalowi ciężko coś zarzucić. Bo przecież nie wyczaruje nagle z kapelusza twardziela do środka pola...
|
Raczysz sobie żartować. To oddawanie inicjatywy przeciwnikowi po strzelonej bramce
w każdym meczu, bez względu na kaliber rywala, brak pomysłu na kontrolę nad meczem lub choćby sensownego zorganizowania defensywy, ch.we przygotowanie mentalne i brak jakiegokolwiek reagowania na to co się dzieje na boisku to przede wszystkim wina trenera. To Moskal jest kapitanem na tym statku. To on ma stworzyć charakter tej drużyny i jej styl. Póki co najbardziej charakterystyczną cechą tej drużyny za Moskala jest jej frajerstwo i minimalizm.