Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 14.08.2015, 14:22
ja tam nie rozumiem zaskocznie

W Pucharze Polski zagramy solidnie dopiero jak szmaty nam oddadzą zaległy superpuchar. Zresztą, po co grać w puchzrze Legii ?
Wolfy, nie wiesz jak chłopy sie prezentaują na treningach, moze dlatego zagrali a moze dlatego ze Moskal nie chciał grać do końcu rundy z Czekajem. Dla mnie logicznym był brak czołowych postaci w składzie, niemniej jednak zaskoczył mnie ławką z 5 zmiennikami oraz zmianami. Bo po wejściu PB i KM widać było różnice. Tylko po .... to było? Zmianę Marszalika rozumiem jak najbardziej ale pozostałe dwie mnie zastanawiają. Żywię nadzieję ze to był ostatni mecz Buchalika w klubie.
Po za tym dla Nas priorytetem jest liga, na .... nam puchary jak my ledwo licencje na lige otrzymaliśmy? I kazdy który ....i na Głowackiego i jego błedy niech teraz ma w pamięci 90 minut Czekaja.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując