Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 14.08.2015, 08:21
Zdecydowanie widać, że puchar został potraktowany na łapu capu. Brak 6 podstawowych graczy, którzy są trzonem tego zespołu...

Najważniejsze żeby psychicznie zawodnicy nam niepodupadli, tak jak to miejsce miało rok temu po meczu z kuchenkami. Teraz Lechię koniecznie trzeba pyknąć bo po tak spektakularnym odpuszczeniu PP i ewentualnej porażce z Lechią nawet nie chcę sobie wyobrażać atmosfery wokół klubu... Trzeba wierzyć, że będzie dobrze i chodzić na każdy mecz !
Odpowiedz cytując