arti napisał(a):

|
Martwi mnie trwająca nijakość Popovica i Cywki (kontrakt - 3 lata).
|
Akurat Cywka wg mnie wczoraj spisał się najlepiej, bardziej prosiłbym Moskala żeby nie kombinował z jego ustawieniem na boisku. Lewa obrona

Ale się musiał ździwić Cywka. Tomek do środka za Uryge, wiem że Uryga jest silniejszy fizycznie, ale wole mieć w środku zawodnika grającego w piłkę a nie tego "nieruchawego klocka".
Ostatni sezon Czekaja
