Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.08.2015, 03:29
s1mone napisał(a):Wyświetl post
W tym meczu niestety Kaziu popełnił błąd.

Jeśli naprawdę chciał awansować to spierdzielił, bo nie wystawił Ryśka w parze z Kujawą (założę się, że Ruch by stworzył połowę tego co miał).

Jeśli chciał to olać, to za długo trzymał gości, którzy stanowią o sile drużyny na murawie.

Cokolwiek sobie myślał przed tym meczem, po prostu to spieprzył. I tyle w temacie.
Jeśli Rysiek ma uraz to jest usprawiedliwiony... Mógł jedynie dać na stopera Urygę za któregoś kołka (czy to dałoby więcej spokoju - nie wiem), a do środka od początku Mąkę. Martwi mnie trwająca nijakość Popovica i Cywki (kontrakt - 3 lata).
Ogólnie zawód i kubeł zimnej wody na głowę. Jesteśmy średniakiem i na ten moment wydaje mi się, że nasz awans do 8 nie będzie sprawą lekką, łatwą i przyjemną.
Ostatnio edytowane przez arti : 14.08.2015 o godz. 03:31.
Odpowiedz cytując