PhantomRanger napisał(a):

|
To, że z Czekaja już nic nie będzie wiadomo od dawna. Mimo dużych chęci to jednak jego zdrowie mu na to nie pozwala, a w obawie przed kolejnymi kontuzjami nie gra na 100%.
|
To tylko dzięki problemom ze zdrowiem, Czekaj jeszcze u nas gra.
Wszyscy myślą, że się odkoruje i odbuduje, słabą grę wiecznie się tłumaczy problemami zdrowotnymi. A tak naprawdę, będąc zdrowym, grywał by pewnie u boku polskiego Gerrarda.