Patrvk napisał(a):

|
Mimo że mieszkam daleko to i tak chodzę w miarę możliwości.
|
To nie było stricte do Ciebie.
Po prostu pieniądze potrzebne na wyjazd za granicę w pucharach europejskich to sumy,które można zdobyć,gdyby ludzie łaskawie zaczęli przychodzić na stadion...i nie mowa tu o jakiś 20tysiącach,ale te 15k to powinno być teraz minimum. 13 koła z Lechem to najniższa od bardzo dawna frekwencja z Poznaniakami.. Masakra..Obecnie wymówek już nie ma bo gra jest ładna dla oka,dobrze weszliśmy w sezon.