Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 13.08.2015, 22:16
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Mimo że mieszkam daleko to i tak chodzę w miarę możliwości.
To nie było stricte do Ciebie.

Po prostu pieniądze potrzebne na wyjazd za granicę w pucharach europejskich to sumy,które można zdobyć,gdyby ludzie łaskawie zaczęli przychodzić na stadion...i nie mowa tu o jakiś 20tysiącach,ale te 15k to powinno być teraz minimum. 13 koła z Lechem to najniższa od bardzo dawna frekwencja z Poznaniakami.. Masakra..Obecnie wymówek już nie ma bo gra jest ładna dla oka,dobrze weszliśmy w sezon.
Odpowiedz cytując