Babba napisał(a):

|
Chodzić na mecze!!A nie .......ić,że nie stać Wisły..
|
Mimo że mieszkam daleko to i tak chodzę w miarę możliwości.
Karherop napisał(a):

|
Tyle że przez przegraną w PP nie spadniesz do 1 ligi, a już w lidze tych punktów może kiedyś zabraknąć.
|
Tylko że jeden mecz w PP i odpadasz, a jeszcze zawodnicy mogą złapać kontuzje.
I liczy nawet 1 pkt, ale ja miałem na myśli 1 a nie 4 pod rząd.