Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 13.08.2015, 22:07
Babba napisał(a):Wyświetl post
Chodzić na mecze!!A nie .......ić,że nie stać Wisły..
Mimo że mieszkam daleko to i tak chodzę w miarę możliwości.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tyle że przez przegraną w PP nie spadniesz do 1 ligi, a już w lidze tych punktów może kiedyś zabraknąć.
Tylko że jeden mecz w PP i odpadasz, a jeszcze zawodnicy mogą złapać kontuzje.

I liczy nawet 1 pkt, ale ja miałem na myśli 1 a nie 4 pod rząd.
Odpowiedz cytując