IncognitoTSW napisał(a):

|
Tak w temacie kościelnym a zarazem państwowym. Nie uważacie, że to za dużo?
|
To są zarobki tych osób jako żołnierzy wynikające z tabeli żołdu wg stopnia, a nie zarobki tych osób jako duchownych.
Poproś armię, żeby zmieniła tabelki żołdu.