Dzimi napisał(a):

|
Popović? Zamiast niego wolałbym Barientosa. Zwłaszcza, że za Popovicia zapłaciliśmy Olimpii kilkaset tysięcy złotych. Lepiej było te pieniądze przeznaczyć na kontrakt Barientosa.
|
Polecam sprawdzić kusy walut, kwota odstępnego Popovicia wynosiła 5 tysięcy €. Było przerabiane na twitterze z miesiąc temu
godik1906 napisał(a):

|
Za Popovica wg. Przeglądu Sportowego zapłaciliśmy całe...500zł.Taką miał podobno klauzulę wpisaną
|
To już chyba niewielka przesada
