|
Największym wzmocnieniem tego okienka jest Cierzniak - wreszcie mamy porządnego bramkarza, a nie bramkarza 4-ligowego. Miśkiewicz na ławkę, a Buchalik na sprzedaż.
Drugi najlepszy transfer okienka to Mączyński. Reszta bez szału
Szkoda że Cywka ma aż 3-letni kontrakt. Myślałem że 1-roczny. Ale może się rozkręci, jednak póki co widać że odstaje od ekstraklasy. Popović? Zamiast niego wolałbym Barientosa. Zwłaszcza, że za Popovicia zapłaciliśmy Olimpii kilkaset tysięcy złotych. Lepiej było te pieniądze przeznaczyć na kontrakt Barientosa.
|