ABGwislakABG napisał(a):

|
Lukasz - jestes po prostu pierrdolnięty. Prezesem TSu jest Pan Piotr Dunin Suligostowski, a nie Misiek. Ani Wawro. Nawet przy tak poważnej sprawie jak zmiana właściciela musisz szukać kiboli. Lecz się.
|
I ch*j z tego, że ani Misiek, ani Wawro nie są "prezesami" TSu, co Sinatra? Są przyssaną do koryta, nierozłączną częścią tego klubu. U nas Kapka też nie jest "prezesem", ale jak jesteś w układzie, to możesz srać we własne gniazdo do woli. Byle się siano zgadzało na koncie.