wolfu napisał(a):

|
Skoro prowadzę z nim dialog, to po kiego się wpieprzasz, szczególnie jeśli sam nie rozumiesz o czym rozmawiamy?
|
Jeżeli się nie mylę to jest wasza dyskusja:
Patryko napisał(a):

zobacz sobie, jak mu odjechał wczoraj Cetnarski w 21. minucie po czym huknął na bramkę - nie mów mi, że był już wtedy zmęczony).
|
wolfu napisał(a):

jeśli myślimy o tym samym, to chyba Dąbrowski mu tak odjechał i uderzył
|
Zatem zwracam uwagę, że na filmiku, który wrzuciłeś nikt Boguskiemu
nie odjechał więc przestańcie się kłócić bo pitolicie bzdury oboje. Nic więcej.
Elefant napisał(a):

Świadczy, że Rafał Boguski jest ambitny ale słaby.
Z grubsza pół forum prezentować mogłoby te same cechy na boisku.
|
Noo słaby, przypomnij sobie bramkę z Gdańska i zrozum jakie brednie wypisujesz...