Patryko napisał(a):

@kerim
Co z tego, że Boguski zostawia serce (czego nie można mu odmówić), jak jednocześnie ma kłopoty z przyjęciem piłki, z podaniami oraz szybkością (zobacz sobie, jak mu odjechał wczoraj Cetnarski w 21. minucie po czym huknął na bramkę - nie mów mi, że był już wtedy zmęczony).
Niestety cechami czysto wolicjonalnymi nie nadrobisz braków czysto piłkarskich.
|
to prawda , 2 razy odjechali mu ( pierwszy raz to jednak Dąbrowski, ale to szczegół),zgadzając się z Twoja charakterystyką Bogusia co do przyjęcia piłki uważam że idealnie nadaje się do gry kombinacyjnej nawet z tym felerem, zauważ że wczoraj prawie wszystkie nasze akcje szły prawa stroną gdzie grał Bogus i Boban, o czym to świadczy ? o słabości Boguskiego?, wręcz odwrotnie , dopóki zgodnie z tradycją nie spuchł był wiodąca postacią, co nie zmienia faktu że te dwa odjazdy żydów obniżają jego notę