Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 21.07.2015, 22:52
Nasza druga linia musi zagrać o kilka poziomów lepiej niż w meczu z Górnikiem jeśli chcemy myśleć o dobrym wyniku. Od gry naszych pomocników będzie zależał wynik spotkania. W meczu z Lechią oprócz przypadkowego gola z rzutu rożnego, (rakels ewidentnie chciał strzelać i nietrafił czysto w piłkę, która trafiła do polczaka) i strzału kapustki sąsiadka nie zagroziła bramce Lechii. Jeśli chodzi o rożne i stałe fragmenty gry nie powinniśmy mieć tyle problemów bo nie bronimy strefą i jeśli ktoś nie zaśpi to nie powinno być takich sytuacji jak w meczu Lechia-cracovia. Wygrana sąsiadki myślę, że nam pomoże, balonik mają mega napompowany, miejmy nadzieję, że to ich zgubi. Ich najsłabszą formacją wg. mnie jest obrona, słabe boki obrony i drewniany sretenovic, jedynie polczak prezentuje poziom dlatego liczę na Popovica,Rafaela a po przerwie na Donalda żeby trochę rozchuśtali tą obronę, jeden gol i sąsiadka zacznie się gubić

Kac napisał(a):Wyświetl post
Judasze są pewni siebie jak nigdy i pompują balonik, dlatego pie*dolniemy ich lekką ręką
AMEN!