qqq_b napisał(a):

Legia - zagrali dno, ale powinni przejść
Jaga - przeciętna gra, moim zdaniem Omonia była lepsza, szanse na awans 50/50
Śląsk - nie widziałem, szanse 60/40 dla IFK
Lech - pewny awans, oby nie grali z Basel!
|
Jednak zagrają z Basel kartoflu.