Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8865
Stary 17.07.2015, 11:43
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Legia - zagrali dno, ale powinni przejść
Jaga - przeciętna gra, moim zdaniem Omonia była lepsza, szanse na awans 50/50
Śląsk - nie widziałem, szanse 60/40 dla IFK
Lech - pewny awans, oby nie grali z Basel!
Jednak zagrają z Basel kartoflu.
Odpowiedz cytując