Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8862
Stary 17.07.2015, 10:02
Legia - zagrali dno, ale powinni przejść
Jaga - przeciętna gra, moim zdaniem Omonia była lepsza, szanse na awans 50/50
Śląsk - nie widziałem, szanse 60/40 dla IFK
Lech - pewny awans, oby nie grali z Basel!
Odpowiedz cytując