Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11761
Stary 16.07.2015, 18:13
fialo napisał(a):Wyświetl post
Dane logowania to albo twój adres e-mail, albo numer PESEL. Jak zapomnialeś hasła, cepie, to jest taka opcja - nazywa się (uwaga bo to może być ciężki szok dla twojego niewielkiego mózgu i może eksplodować jak po mocarzu) - "przypomnij hasło" i wtedy otrzymujesz nowe na e-mail.
Moze nie pamieta swojego maila i hasła dlatego przypomnienie nic mu nie da ja mam 3 konta ale tylko dwa pamietam a tego trzeciego za chiny ludowe sobie nie przypomne, pewnie juz dawno usuneli
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Cepe, a jak wpisuje swój email i pisze, że taki w ogole nie jest zarejstrowany to co wtedy
To logujesz sie podajac PESEL no chyba, ze hasła tez nie pamietasz to wtedy i Pesel nic Ci nie da
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.07.2015 o godz. 18:16.
Odpowiedz cytując