Cepe, a jak wpisuje swój email i pisze, że taki w ogole nie jest zarejstrowany to co wtedy

? Masz jakieś swietne pomysły kolejne

? Kolumb normalnie, ameryke odkrył...( widze, ze twoj mózg jest niewielki, ponieważ nie umiesz czytac ze zrozumieniem) Gdyby to było takie proste to juz dawno bym mial nowe hasło i nie pytał bym się takich mędrków jak ty o rady. Rozumiesz teraz? Czy mam ci dalej tlumaczyc jak krowie na granicy

?