Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
Od: 02.2009
Offline
#
2123
13.07.2015, 12:35
robby51
napisał(a):
Czy promocja :Bilet za 5zł" dla tych osob co jeszcze nigdy nie były na stadionie Wisły,jeszcze obowiazuje?
Tak , obowiązuje
i zniżka 15 % i 10 % tez działa
wlaśnie kupowałem znajomemu który wybiera sie 1 raz i zapłaciłem 4.25 zl
ciomborek8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciomborek8
Znajdź inne posty napisane przez ciomborek8