Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
robby51
Member
Od: 02.2012
Offline
#
2100
10.07.2015, 15:35
Czy promocja :Bilet za 5zł" dla tych osob co jeszcze nigdy nie były na stadionie Wisły,jeszcze obowiazuje?
robby51
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robby51
Znajdź inne posty napisane przez robby51