piotrus1985 napisał(a):

naprawde uwazasz ze dzial scoutingowy jest od wyszukiwania takich pilkarzy jak Maczynski? 
bo nie za bardzo raczej... byla okazja, prezes szybko zareagowal, skonsultowal z Moskalem i mamy zawodnika...
|
nie no jasne.
Ale jakby na SALI ktoś tematu nie rzucił to by chłopa w klubie ne było. Dlatego pytam dlaczgeo jeden ze scoutów nie napisał smsa do trenera/prezesa czy kogos tego typu tylko pomoc musiała wyjsc od kibica/dziennikarza?