TS FANATIC napisał(a):

|
Gwoli prawdy w rzeczywistości osób którym zależało na muzeum było nie więcej niż 1000-1500.
|
Pewnie bliżej tysiąca.
Cóż, hasło "policzmy głosy" dało przynajmniej wyrazistą odpowiedź.
Szczególnie wyniki polecam tym co wypisują hasła o 4 lidze, Cupiał spier... i o drodze Lechii i inne bla, bla, bla...
To nie jest tak, że kibiców nie ma.
Tylko na tą obojętność pracowaliśmy kilka lat. Pisane było o tym w temacie o frekwencji.
Luty 2012 roku. W kolejce po płatny bilet na Superpuchar w Warszawie stanęło 9000 osób.
Czerwiec 2015 roku. Może 1500 osób zechciało zagłosować bezpłatnie na Muzeum.
Bez komentarza.
Nadzieja jest tylko taka, że może któryś z projektów wypadnie i my wskoczymy na jego miejsce.