Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.07.2015, 17:13
TS FANATIC napisał(a):Wyświetl post
Gwoli prawdy w rzeczywistości osób którym zależało na muzeum było nie więcej niż 1000-1500.
Pewnie bliżej tysiąca.
Cóż, hasło "policzmy głosy" dało przynajmniej wyrazistą odpowiedź.

Szczególnie wyniki polecam tym co wypisują hasła o 4 lidze, Cupiał spier... i o drodze Lechii i inne bla, bla, bla...

To nie jest tak, że kibiców nie ma.
Tylko na tą obojętność pracowaliśmy kilka lat. Pisane było o tym w temacie o frekwencji.

Luty 2012 roku. W kolejce po płatny bilet na Superpuchar w Warszawie stanęło 9000 osób.
Czerwiec 2015 roku. Może 1500 osób zechciało zagłosować bezpłatnie na Muzeum.
Bez komentarza.

Nadzieja jest tylko taka, że może któryś z projektów wypadnie i my wskoczymy na jego miejsce.
Odpowiedz cytując