Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
Od: 10.2010
Offline
#
2062
03.07.2015, 07:24
Johny84.ts
napisał(a):
PROMOCJA SPRZEDAŻY KARNETÓW - MYŚLICIE ŻE WSZYSTKO ZA WAS ZROBIMY
!!
Dziwie się, że klub w tej sytuacji milczy. Internet powinien huczeć od zajebistych filmików zachęcających kibiców do kupna karnetów, słów od trenera i drużyny do kibiców. Plakaty na mieście, w autobusach spoty reklamow, .......nąć gigantyczny banner na Hotelu Cracovia. Minigierka piłkarzy na Rynku w Krakowie - codziennie 4 zawodników i grają w dziadka, a dziewczyny w koszulkach rozdają ulotki małolatom. Dogadać się z tramwajami i autobusami i zrobić banner na tyle pojazdu zajebiście widoczny ze zdjęciem frunącego Głowackiego po golu w Derbach i oczywiście mocny tekst wjeżdżający na ambicje kibicom Wisły że Wisła ich potrzebuje na Wiśle !!
GDZIE TEN KU$WA MARKETING
?
Zeby wyjac, trzeba najpierw wlozyc, a ze nie ma $$$$ zeby wzlozyc to sie nie wyjmie. Proste.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki
. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
coni
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coni
Znajdź inne posty napisane przez coni