Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
11
02.07.2015, 16:31
Johny84.ts
napisał(a):
PROMOCJA SPRZEDAŻY KARNETÓW - MYŚLICIE ŻE WSZYSTKO ZA WAS ZROBIMY
!!
Dziwie się, że klub w tej sytuacji milczy. Internet powinien huczeć od zajebistych filmików zachęcających kibiców do kupna karnetów, słów od trenera i drużyny do kibiców. Plakaty na mieście, w autobusach spoty reklamow, .......nąć gigantyczny banner na Hotelu Cracovia. Minigierka piłkarzy na Rynku w Krakowie - codziennie 4 zawodników i grają w dziadka, a dziewczyny w koszulkach rozdają ulotki małolatom. Dogadać się z tramwajami i autobusami i zrobić banner na tyle pojazdu zajebiście widoczny ze zdjęciem frunącego Głowackiego po golu w Derbach i oczywiście mocny tekst wjeżdżający na ambicje kibicom Wisły że Wisła ich potrzebuje na Wiśle !!
GDZIE TEN KU$WA MARKETING
?
Ciekawe skąd wezmą na to pieniądze
Bogusław Cupiał
napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
FredzIo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FredzIo
Znajdź inne posty napisane przez FredzIo