Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8819
Stary 02.07.2015, 15:59
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
0 22 "11 zmienię w maju."

przypadkowo przypomniałem sobie Twoją buńczuczną deklarację z 27.02.2015, 14:24

prosiłem tylko o zmianę liczby z podpisu 11 na prawdziwą czyli 10 , maj minął i nie zmieniłeś , ciekawe dlaczego

Kocur " o Śląsku nic nie znalazłem" z tego co czytałem nie będzie transmisji Śląska
Ja tam pamiętam inną wypowiedź o tym jak podchodzi na luziku do przegranych meczów Legii, bo ma niezmąconą niczym pewność, że MP i tak bedzie w cuglach. Ciekawe jak teraz przed kolejnym sezonem, czy pewnośc jest podobna ?
Odpowiedz cytując