Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71143
Stary 30.06.2015, 21:18
emjot napisał(a):Wyświetl post
Buksa
poszedł do Włoch a potem do Lechii bo pies z kulawą nogą nie zaproponował mu przedłużenia umowy z Wisłą
pewnie ze względu na "mądrości" Cupiała
A przypadkiem nie było tak, że on i tak by tu nie został?
http://www.forum wisla.pl/news/adam-buksa-wisla-wiedziala-o-planowym-przeze-mnie-wyjezdzie-za-granice
Odpowiedz cytując