Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70989
Stary 26.06.2015, 21:06
butazango napisał(a):Wyświetl post
Może Popovic będzie grał jako defensywny, w jakimś wywiadzie mówił że moze grać jako 10 lub jako def właśnie. To mogłoby rozwiązać problem z przechodzeniem z obrony do ataku z czym mamy kłopoty.
widziałeś kogoś kto gra jako typowa 10 a sprawdza się na defensywnym? bo ja nie, a raczej więcej meczów ode mnie nie obejrzałeś...co do samego Popovicia, wystarczy spytać ludzi z Grudziądza którzy jednoznacznie stwierdzają, że Denis jest cacy jak mu się chce i że minusy to rzadki powrót, słaby w defensywie, więc to że sam tak mówi że potrafi tam zagrać jest mydleniem oczu, boisko weryfikuje wszystko

co do mediów i tego że nikt nie rozchwytuje się nad transferami Wisły. Mają rację, nikt nie daje nam gwarancji że Ci zawodnicy się sprawdzą, a pompowanie balonika na podstawie nazwiska, czy statystyk nie ma sensu, sezon tuż tuż i choćby po dwóch kolejkach można wyciągać wnioski czy Cywka się nadaje, czy Popovic jest dobry, czy Crivelaro to nie jest dziad. Ja osobiście wiąże duże nadzieje z aktualnymi transferami, ale to tylko nadzieje. Choć prawdę mówiąc nakręcanie przez media może nam przynieść korzyści marketingowe i ściągnięcie ludu na stadion, ale nie my jesteśmy w Polsce na topie w public relasion

obsada innych pozycji? nie tyle co napastnika brakuje nam bramkarza, kto ma kontakt z Gaszyńskim nie mu cyknie sms - Patryk Wolański
fakt, przydałby się konkurent dla Brożka, ale Moskal najwidoczniej wiąże duże nadzieje z rozwinięciem potencjału Zająca choć tego widziałbym w naszej siermiężnej lidze raczej na skrzydle, jest Jankowski ale to nie ten kaliber co Brożek. Domkniemy kadrę 4 transferem, a co to będzie? się okaże
Ostatnio edytowane przez stalsanok1946 : 26.06.2015 o godz. 21:09.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując