butazango napisał(a):

|
Może Popovic będzie grał jako defensywny, w jakimś wywiadzie mówił że moze grać jako 10 lub jako def właśnie. To mogłoby rozwiązać problem z przechodzeniem z obrony do ataku z czym mamy kłopoty.
|
Która dobra 10, jest przy okazji dobrym defensywnym pomocnikiem?
W sensie czy ever znasz jakąś?