Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70981
Stary 26.06.2015, 18:26
butazango napisał(a):Wyświetl post
Może Popovic będzie grał jako defensywny, w jakimś wywiadzie mówił że moze grać jako 10 lub jako def właśnie. To mogłoby rozwiązać problem z przechodzeniem z obrony do ataku z czym mamy kłopoty.
Która dobra 10, jest przy okazji dobrym defensywnym pomocnikiem?
W sensie czy ever znasz jakąś?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując