Wyświetl pojedynczy post
butazango
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70975
Stary 26.06.2015, 17:46
Może Popovic będzie grał jako defensywny, w jakimś wywiadzie mówił że moze grać jako 10 lub jako def właśnie. To mogłoby rozwiązać problem z przechodzeniem z obrony do ataku z czym mamy kłopoty.
Odpowiedz cytując