Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
butazango
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów
Offline
#
70975
26.06.2015, 17:46
Może Popovic będzie grał jako defensywny, w jakimś wywiadzie mówił że moze grać jako 10 lub jako def właśnie. To mogłoby rozwiązać problem z przechodzeniem z obrony do ataku z czym mamy kłopoty.
butazango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do butazango
Znajdź inne posty napisane przez butazango