Mieliśmy trzecią rocznicę powrotu Głowy do Wisły, warto przypomnieć ówczesne niektóre nastroje:
Merkury napisał(a):

|
emeryt Sobolewski, inwalida Głowacki
|
River napisał(a):

Glowacki - 33 lata
Zienczuk - 34 lata
(...) ci panowie sa juz niemal obiema nogami "po drugiej stronie rzeki"
|
thechris napisał(a):

|
Ale podkreśliłem, że to pójście na łatwiznę. Tak samo z emerytem Głowackim, który w odróżnieniu od Zieńczuka jest dość porcelanowy.
|
i moje ulubione:
sanderuss napisał(a):

|
Glowa z charakterem? Nie mitologizujcie go tutaj bo to tylko solidny ligowiec z tendencja do "swojakow" albo kiksow w waznych meczach. Z calym szacunkiem dla niego pogral 10 lat w Wisle i pogra jescze zapewne 2 kolejne i czesc i chwala mu za to, ale pokazcie mi chociaz jedna sytuacje gdzie pokazal ten swoj charakter? Chyba u Cupiala jak Petrescu byl trenrem.
|
Dawaj Głowa jeszcze rok i brawo za podejście ws Lechii.