Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2022
Stary 24.06.2015, 17:47
R33 napisał(a):Wyświetl post
Ceny wcale nie takie atrakcyjne jak się wydaje w porównaniu do poprzednich sezonów (przykładowo jak sprawdziłem na C są droższe niż jesienią 2013 i 2014, a było też 10 meczy i zamiast derbów mieliśmy mecz z Legią z topów jeśli chodzi o różnicę).

Pewnie zaraz ktoś powie, że narzekam, ale sam prezes mówił, że ceny mają być lepsze.
O ile się nie mylę to w tym sezonie na jesień mamy derby, Lech i Legię u siebie więc różnica jest, ale taka że zamiast dwóch spotkań TOP mamy 3.
Odpowiedz cytując