R33 napisał(a):

Ceny wcale nie takie atrakcyjne jak się wydaje w porównaniu do poprzednich sezonów (przykładowo jak sprawdziłem na C są droższe niż jesienią 2013 i 2014, a było też 10 meczy i zamiast derbów mieliśmy mecz z Legią z topów jeśli chodzi o różnicę).
Pewnie zaraz ktoś powie, że narzekam, ale sam prezes mówił, że ceny mają być lepsze.
|
O ile się nie mylę to w tym sezonie na jesień mamy derby, Lech i Legię u siebie więc różnica jest, ale taka że zamiast dwóch spotkań TOP mamy 3.