Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70834
Stary 23.06.2015, 22:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Napisałem to w czasie przeszłym, bo Wisła 'chciała', ale już 'pozamiatane". Jednak jeśli mają jeszcze wolne środki na kontrakty, to oznacza że może nie skończy się w tym okienku na 4 transferach zawodników ofensywnych.
No to rychło w czas dzwonił. Pisałem o Kokoszce 22-go kwietnia -> http://www.wislakrakow.com/forum/sho...08#post1398108
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując