Karherop napisał(a):

|
Napisałem to w czasie przeszłym, bo Wisła 'chciała', ale już 'pozamiatane". Jednak jeśli mają jeszcze wolne środki na kontrakty, to oznacza że może nie skończy się w tym okienku na 4 transferach zawodników ofensywnych.
|
No to rychło w czas dzwonił. Pisałem o Kokoszce 22-go kwietnia ->
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...08#post1398108