dziabong napisał(a):

Zachowanie Zająca utwierdza tylko bossa, że nie warto szkolić młodych bo przy pierwszej lepszej okazji od nas uciekną.
Taka refleksja mnie naszła w związku z brakiem transferów na ten moment. Jesteśmy finansowo w ciemnej d..., a potrzebujemy kopaczy i zakładam, że będą. Ale żeby nie naciągać budżetu musi skończyć się miesiąc, w którym płacimy Gargule, Dudce i pozostałym, którzy odchodzą. Nowi nie mogliby przyjść za wcześnie bo należałoby zapłacić im jeszcze za X dni czerwca. Im mniej ich będzie tym lżęj dla budżetu.
Nie wiem, czy jest w tym choć ziarnko przełożenia na rzeczywistość, ale ponoć liczymy każdą złotówkę której nie mamy.
|
No nie jest tak jak mowisz bo zwykle w kontrakt wpisujesz date rozpoczecia "pracy". Moga teraz podpisac nawet 10 kopaczy z data rozpoczecia kontraktu np 1/7/2015