Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70746
Stary 22.06.2015, 20:18
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Mówił, natomiast Gaszyński wspomniał iż wszyscy nowi zawodnicy mają charakterystykę ofensywną i żaden z nich nie był dobierany na pozycję DP. Wymienil natomiast Urygę jako pewnego kandydata na tą pozycję.



Co więcej, odniosłem wrażenie że jest tak zajęty że skład zespołu schodzi na drugi plan. A w zasadzie zaznaczył że od kompletowania drużyny ma Kapkę.

Już nie przesadzajmy, o Kapce wspomniał raz. W kwestii 'czy Zając dał odpowiedź na propozycję Wisły". Jak zresztą ćwierkają ptaszki, ma się jutro zjawić w naszym klubie i po rozmowie z Moskalem podjąć decyzje.

Gaszyński nie jest oderwany od rzeczywistości. Po prostu sytuacja finansowa w której się znaleźliśmy jest dramatyczna. Winnych jest wielu, ale akurat Gaszyńskiego winiłbym najmniej za stan klubu.

Fakt, że nie szuka defensywnego pomocnika, można tylko wiązać z tym, że są pilniejsze potrzeby w zespole. A to nie jest konkurs życzeń byśmy mogli sobie ściągnąć w tym okienku 10 zawodników.
Odpowiedz cytując