Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
#
70713
22.06.2015, 11:56
Hives4
napisał(a):
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30215
Popovic - na rok i z niską klauzulą odejścia
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30216
Mraz - ciągle trwają negocjacje
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30217
Firlej - 18 letni no name z 5 bramkami w III lidze dolnośląsko-lubuskiej
----
Tym razem to już na serio walka o utrzymanie. A w przyszłym sezonie może być jeszcze gorzej.
Przejebane ,spadniemy...
Na kogo mecze będziesz wtedy chodzil,straszna sprawa...
63.5 Kg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 63.5 Kg
Znajdź inne posty napisane przez 63.5 Kg