Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70713
Stary 22.06.2015, 11:56
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30215

Popovic - na rok i z niską klauzulą odejścia

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30216

Mraz - ciągle trwają negocjacje

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30217

Firlej - 18 letni no name z 5 bramkami w III lidze dolnośląsko-lubuskiej

----

Tym razem to już na serio walka o utrzymanie. A w przyszłym sezonie może być jeszcze gorzej.
Przejebane ,spadniemy...
Na kogo mecze będziesz wtedy chodzil,straszna sprawa...
Odpowiedz cytując