TRZEBINIAnin napisał(a):

|
Popovica odeslali bo Stilic się pojawił
|
Też mi się tak wydaje. Stilić jednak lepiej wyglądał, a na obu nas przecież nie było stać.
regan napisał(a):

Ja bym Popovica brał, bo nie ma kto u nas wolnych wykonywać... bo jak wiemy Dudka odszedł
|
Ja nie wiem, czy ten cały Popeyović będzie potrafił tak wcelować w czwarty rząd krzesełek za bramką...
Wątpię :/