Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17441
Stary 20.06.2015, 13:27
Tak swoją drogą - co sądzicie o ewentualnym powrocie Kwieka? Kontrakt mu się kończy chyba, jako substytut Dudki byłby chyba ok patrząc na nasze możliwości.
Odpowiedz cytując