arti napisał(a):

|
Czyli wpływy - premie z Canal plus za miejsce daj Boże wyższe niż 15-te, bilety - średnia 6 tysięcy i co łaska od TF. Minus 3 bańki za wynajem prawie pustego stadionu. To moim zdaniem opcja niedługiej agonii i końca tego układu.
|
Dlatego trzeba zrobić to rozsądnie i zbudować solidną drużynę za mniejsze pieniądze. W każdym razie budżet na poziomie 30 milionów, których chwaliliśmy się na początku obecnego sezonu, to jakaś abstrakcja.